PÓŁKOLONIE I KLUBY DLA DZIECI

Od wielu lat zajmujemy się organizowaniem wypoczynku letniego w formie półkolonii dla dzieci, które zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Naszym pragnieniem jest by półkolonie były darmowe i żeby każde dziecko w wieku 6-12 lat mogło skorzystać. Podczas tego wypoczynku nie brakuje dobrej zabawy przez zajęcia sportowe, dramę lub robótki ręczne. Jednak naszym celem nie jest jedynie zajęcie czymś dzieci ale głoszenie im ewangelii podczas historii biblijnych, porannych i popołudniowych spotkań. Codziennie przez 5 dni dzieci bawią się i słyszą o naszym Zbawicielu.

ENGLISH CAMP

English Camp to program, w ramach którego organizowane są dzienne lub wyjazdowe obozy języka angielskiego dla młodzieży w wieku 13-19 lat

Poza nauką języka angielskiego, ogromną dawką zabawy, sportu i relacji z rówieśnikami z Polski i USA, młodzież ma też możliwość refleksji na temat wartości w dzisiejszym świecie. Celem obozów English Camp jest rozwój młodzieży w wielu sferach życia i skierowanie ich na życie z Bogiem.

KONCERT CHARYTATYWNY

Jest to cykliczne wydarzenie w mieście i co roku organizujemy ten koncert  na przełomie luty/marzec. Do współpracy chętnie przyłączają się władze miasta oraz lokalne media dzięki czemu zasięg tego przedsięwzięcia jest wiele większy. Przed koncertem sprzedawane są cegiełki, które nie są biletami wstępu. Całą uzbieraną kwotę przekazujemy na pokrycie kosztów przyjazdu artystów oraz na wsparcie rodzin które są w tym czasie potrzebujące. Na nasze koncerty charytatywne przychodzi około 300 osób z miasta oraz okolic.

DOBRY WIECZÓR

Jest to nowa inicjatywa. Chcemy organizować cykliczne wydarzenia takie jak wieczorne koncerty akustyczne, koncerty chóru gospel lub po prostu wieczory tematyczne. Podczas tych wydarzeń, poza przyjemnym spędzeniem czasu, naszym pragnieniem jest pozostawić coś więcej niż tylko miłe wspomnienie dlatego stałym elementem każdego Dobrego Wieczoru jest głoszenie ewangelii na podstawie Słowa Bożego.

CHEŁMIANIE CZYTAJĄ PISMO ŚWIĘTE

Naszym celem jest wspólne przeczytanie całego Pisma Świętego, które jak wierzymy jest drogocennym listem od Boga do każdego z nas. Okres adwentu jest doskonałą okazją do osobistej refleksji nad treścią Bożego Słowa. Chcemy uczynić to wspólnie, mając nadzieję, że czytanie Pisma Świętego pozostanie codziennością w życiu każdego z nas. Wydarzenie odbywa się cyklicznie w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia  od 2013 roku.

ADRES

KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW, ZBÓR W CHEŁMIE

UL. OGRODOWA 56

22-100 CHEŁM

KANCELARIA: +48 515 379 962 lub +48 793 661 601

e-mail: chelmbaptysci@gmail.com

KONTAKT

SOCIAL MEDIA