ZAREJESTRUJ SIĘ

PRZEJDŹ DO GŁÓWNEJ STRONY

www.ec-chelm.pl

14 lipca 2024

ENGLISH CAMP 2024

CZYM JEST ENGLISH CAMP?

English Camp to nie tylko kurs języka angielskiego, ale także czas inwestowania w rozwój innych dziedzin życia. Zaplanowaliśmy warsztaty plastyczne, muzyczne, aktorskie oraz sportowe, a także wykłady oparte o wartości chrześcijańskie.

Na naszym obozie stawiamy na relacje, uczymy się pracować zespołowo. Na English Campie przewidujemy dużo czasu na integrację i zabawę.  Staramy się do każdego uczestnika podchodzić indywidualnie i odpowiadać na jego potrzeby. Ludzie są dla nas ważni!

English Camp to miejsce, w którym przez cały czas masz kontakt z językiem angielskim. Dzięki grupie ze Stanów Zjednoczonych uczestnicy mogą wykorzystać w rozmowie dotychczas osiągnięte umiejętności językowe. Ponadto program obejmuje dwa bloki kursu językowego dziennie, dopasowanego do poziomu każdego uczestnika.

English Camp to program, w ramach którego organizowane są dzienne lub wyjazdowe obozy języka angielskiego.

Organizowane są one przez różne grupy młodzieżowe przy współpracy z grupami Native Speaker’ów z różnych krajów, głównie dla młodzieży w wieku 13+. Obozy English Camp odbywają się w miesiącach letnich w wielu miastach w Polsce i całej Europie.

Poza nauką języka angielskiego, ogromną dawką zabawy, sportu i relacji z rówieśnikami z Polski i z zagranicy, młodzież ma też możliwość refleksji na temat wartości w dzisiejszym świecie. Obóz oparty jest o wartości chrześcijańskie.

Celem obozów English Camp jest rozwój młodzieży w wielu sferach życia.

English Camp w Chełmie jest obozem dziennym. Program planujemy w godzinach 11.00 - 20.30, na noc uczestnicy wracają do swoich domów.

Podczas obozu będziemy gościć grupę Native Speakerów z Belfastu w Irlandii Północnej.

600 PLN

14-20 LIPCA

CHEŁM

ADRES

KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW, ZBÓR W CHEŁMIE

UL. OGRODOWA 56

22-100 CHEŁM

KANCELARIA: +48 515 379 962 lub +48 793 661 601

e-mail: chelmbaptysci@gmail.com

KONTAKT

SOCIAL MEDIA