26 listopada 2019

Dobry wieczór z Chadek Gospel Choir

Już 29 listopada o godz. 18.00 zapraszamy na Ogrodową 56, na szczególne wydarzenie jakim jest Dobry wieczór!

"Dobry wieczór" to jedna z inicjatyw naszego zboru, przez którą chcemy stwarzać wartościową przestrzeń dla chełmian w różnym wieku i proponować cyklicznie różnorodne wydarzenia.

Przed nami kolejne z nich! Zapraszamy na wieczór dobrej muzyki z przesłaniem oraz Słowa, które daje nadzieję i życie.

CHADEK GOSPEL CHOIR, to jeden z najbardziej znanych chórów gospelowych we wschodniej Polsce. Działający w Chełmskim Domu Kultury chór na przełomie 2019/2020 będzie obchodził jubileusz dziesięciu lat swego istnienia. Chór tworzy ponad trzydziestu pasjonatów śpiewania, których pragnieniem jest oddawanie chwały Bogu przez wspólne wykonywanie pieśni, harmonię, przyjaźń i modlitwę. Wśród członków zespołu przez całą dekadę istnienia byli obecni chrześcijanie kilku denominacji i kościołów.

Od wielu lat zespół prowadzi – GRZEGORZ GŁUCH – dyrygent, muzyczny producent, kompozytor, wokalista, autor tekstów, jeden z najbardziej rozpoznawalnych liderów muzyki gospel w Polsce, lider Gospel Rain.

Program koncertu stworzą świadome dobrane na ten czas pieśni chwały, w zdecydowanej większości polskich autorów i polskich wykonawców, miedzy innymi: Beaty Bednarz, Mate.O, New Life M., TGD w autorskich aranżacjach Grzegorza Głucha.

W koncercie obok chóru i jego znakomitych solistów, zaśpiewa dobrze znany nie tylko w chełmskim środowisku muzycznym – Mariusz Matera.

Zagra znakomity skład instrumentalny muzyków Gospel Rain: Jakub Piotrowski (piano), Marek Fedor (perkusja) i Michał Fedor (bass).

Słowo do zebranych w czasie wydarzenia skieruje pastor Mariusz Klimczak.

Serdecznie zapraszamy, spędźmy razem Dobry Wieczór :)

Wstęp wolny!

ADRES

KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW, ZBÓR W CHEŁMIE

UL. OGRODOWA 56

22-100 CHEŁM

KANCELARIA: +48 515 379 962 lub +48 793 661 601

e-mail: chelmbaptysci@gmail.com

KONTAKT

SOCIAL MEDIA