ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ ZDJĘCIA

SYN MARNOTRAWNY

SZKARŁATNY SZNUR

ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ ZDJĘCIA

ZOBACZ ZDJĘCIA

DZIEŃ RODZINY

Skorzystaj z nawigacji aby łatwiej poruszać się po stronie.

KURS ALPHA

BALLET MAGNIFICAT Amerykańska grupa baletowa Ballet Magnificat wystawiła już swoje spektakle dla ponad 12 milionów widzów na całym świecie, występując w prawie 40 państwach. Artyści są nieustannie w drodze i zjechali już niemal cały świat. Co roku wystawiają ponad 200 spektakli, które charakteryzuje nie tylko poruszająca muzyka i profesjonalna choreografia, ale i czytelne ewangeliczne przesłanie. Ich występy to niezwykła mieszanka tradycyjnego baletu z nowoczesnymi baletowymi aranżacjami przeplatanymi tańcem żydowskim czy celtyckim. Na każdy wystep przychodzi 600-800 osób, wypełniając do ostatniego miejsca sale teatralne. Wrażenie widowiska jest nie do opisania, wielu ludzi zostaje wzruszonych do łez.„Wysublimowane piękno, najwyższy profesjonalizm” – napisał o nich amerykański Dallas Morning News.Od 2016 r. artyści tańczą do utworów śpiewanych w języku polskim! W ich nagraniu brali udział czołowi artyści polskiej sceny muzycznej (TGD, New Life'm, Deus Meus)

KONCERT CHARYTATYWNY

"Alternatywa" - to spotkanie skierowane do młodzieży w wieku 13+. Kochamy Boga i uwielbiamy o Nim mówić a Alternatywa jest idealnym do tego miejscem. Mamy standardowy schemat, który zwykle się powtarza. Na początku budujemy relacje przez wspólne zabawy (tzw. lodołamacze) oraz jedzenie drobnych przekąsek. Po tej części mamy wykład oraz uwielbienie Boga przez śpiew i modlitwę a na końcu znowu budujemy relacje przez wspólne spędzanie czasu, wieczór filmowy, planszówki oraz wiele innych. Wszystko po to by ludzie mogli czuć się akceptowani, kochani i ważni, a przede wszystkim żeby powiedzieć im ewangelię.                                     KAŻDA SOBOTA O GODZ. 16.00

ZIMOWISKA

Od wielu lat naszym pragnieniem jest organizowanie wypoczynku letniego dla dzieci z naszego miasta i okolic. Półkolonie zazwyczaj były darmowe żeby każde dziecko, bez względu na możliwości finansowe, mogło z nich skorzystać. Uczestnikami półkolonii są dzieci z różnych środowisk, m. in. dzieci przebywające w rodzinach zastępczych i domach dziecka, a także dzieci z rodzin ubogich, zagrożonych wykluczeniem społecznym. W programie każdego dnia planujemy pięć bloków warsztatowych, które obejmują zajęcia z arteterapii, dramy, sportu, języka angielskiego oraz historię biblijną.

Organizowane przez nas półkolonie cieszyły się zawsze dużym zainteresowaniem ze strony rodziców i dzieci. widzimy ogromną potrzebę gospodarowania dzieciom czasu wolnego w sposób wartościowy, który będzie wpływał na ich wszechstronny rozwój.

MENU

CHEŁMIANIE CZYTAJĄ PISMO ŚWIĘTE - Naszym celem jest wspólne przeczytanie całego Pisma Świętego, które jak wierzymy jest drogocennym listem od Boga do każdego z nas. Okres adwentu jest doskonałą okazją do osobistej refleksji nad treścią Bożego Słowa. Chcemy uczynić to wspólnie, mając nadzieję, że czytanie Pisma Świętego pozostanie codziennością w życiu każdego z nas.c Wydarzenie odbywa się cyklicznie w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia  od 2013 roku.

WYDARZENIA CYKLICZNE

ENGLISH CAMP - to program, w ramach którego organizowane są dzienne lub wyjazdowe obozy języka angielskiego.

Organizowane są one przez różne grupy młodzieżowe przy współpracy z grupami Native Speaker’ów z różnych krajów, głównie dla młodzieży w wieku gimnazjalnym, ponadgimnazjalnym. Obozy English Camp odbywają się w miesiącach letnich w wielu miastach w Polsce i całej Europie.

Poza nauką języka angielskiego, ogromną dawką zabawy, sportu i relacji z rówieśnikami z Polski i z zagranicy, młodzież ma też możliwość refleksji na temat wartości w dzisiejszym świecie. Celem obozów English Camp jest rozwój młodzieży w wielu sferach życia.

OBOZY, ZIMOWISKA, KLUBY DLA DZIECI

ORKIESTRA SOLI DEO

WYDARZENIA W MIEŚCIE

ADRES

KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW, ZBÓR W CHEŁMIE

UL. OGRODOWA 56

22-100 CHEŁM

KANCELARIA: +48 515 379 962 lub +48 793 661 601

e-mail: chelmbaptysci@gmail.com

KONTAKT

SOCIAL MEDIA