Dostępność terminów

Rejestracja na wydarzenie

Chełmianie czytają Pismo Święte 2022

Zapraszamy do wzięcia udziału

Przyłącz się, czytaj razem z nami i słuchaj nas w domu

REZERWACJA ONLINE

DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW

22 listopada 2022

Chełmianie czytają Pismo Święte 2022

​​​​​​​Od 10 lat zapraszamy wszystkich mieszkańców Chełma i okolic do wzięcia udziału w wydarzeniu pod nazwą "Chełmianie Czytają Pismo Święte".

Naszym celem jest wspólne przeczytanie całego Pisma Świętego, które jak wierzymy jest drogocennym listem od Boga do każdego człowieka.

W tym roku chcemy wspólnie świętować jubileusz związany z corocznym czytaniem Pisma Świętego. Z tego względu oprócz wzięcia udziału w samym wydarzeniu jako lektorzy zachęcamy do przyjścia na niedzielne nabożeństwo przygotowane z myślą o tej okrągłej rocznicy.

Okres przedświąteczny jest wyjątkowy, wierzymy że Polskie rodziny w tym czasie skupiają się nie tylko na tradycji i zwyczajach ale skłaniają się do refleksji na temat przyjścia Zbawiciela na świat. Właśnie dlatego co roku przed świętami chcemy wspólnie czytać Pismo Święte mając nadzieję, że ten zwyczaj stanie się codziennością w życiu każdego z nas.

Do zrealizowania naszego celu potrzebujemy około 380 wolontariuszy. Każda z osób może wybrać dogodny dla siebie termin, do którego przydzielony jest fragment Pisma Świętego. Czytanie przez jednego wolontariusza trwa około 15 minut. Zachęcamy do rezerwowania terminów telefonicznie lub przez formularz internetowy.

ADRES

KOŚCIÓŁ CHRZEŚCIJAN BAPTYSTÓW, ZBÓR W CHEŁMIE

UL. OGRODOWA 56

22-100 CHEŁM

KANCELARIA: +48 515 379 962 lub +48 793 661 601

e-mail: chelmbaptysci@gmail.com

KONTAKT

SOCIAL MEDIA